info@cydotomasyon.com 0(216) 315 16 16 - 0(501) 210 51 51

Hizmetlerimiz

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Otomatik kapılar sağladığı birçok avantajın yanı sıra uygulandığı Mekan’a da farklı bir hava ve saygınlık katmaktadır. Otomatik kapılar farklı tipte çalışma şekillerine göre kullanıcılarına alternatifli seçenekler sunmaktadır, yana kayar kapı, Döner kapı, Dairesel kapı ya da Teleskopik kapı olarak ihtiyaçlara cevap verir, otomatik kapılar Avm, Otel, Restoran, Market, Hastane ve Ofislerde sıkça kullanılmaktadır. Otomatik kapılar hem insan yaşamını kolaylaştırmakta hem de yaşamımıza kalite katmaktadır.

 

 

 

 

Otomatik Bahçe Kapıları Sistemleri

Bahçe kapılarında dairesel kapılar ve yana kayar modeller bulunmaktadır. Kamu, site, özel otopark gibi girerken hava koşullarından etkilenmeden, aracınızdan inmeden giriş ve çıkış yapmanıza kolaylık verir.

Dairesel Bahçe kapısı motorları tek kanat kapıda 100kg ile 1700 kg aralığında olan kapılara uygulanır. Yana kayar Bahçe kapısı motorları 500 kg ile 4000 kg aralığında olan kapılara uygulanır. Kapı açılıp kapanırken yanıp sönen flaşör lambası vardır. Kapı arasına giren cisimleri algılayan emniyet fotoseli sistemine sahiptir. Ayarlanabilir süre sonunda otomatik olarak kapanma özelliği vardır. Elektrik kesintilerinde manuel kullanım kolaylığı vardır.

Bahçe kapıları uzaktan kumanda ile motor sistemi kontrol edilir.

Otomatik Otopark Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz statik boyası ve güçlü motoru uluslararası standarda CE, ISO kalitesine sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir. Giriş genişliğine göre 3 metre ile 9 metre arasında farklı kol uzunlukları ve bariyer gövdeleri bulunur.

 

 

 

 

Seksiyonel Garaj Kapısı Sistemleri

Otomatik Kapı sistemleri sizlere birbirinden farklı otomatik garaj kapıları tasarımı sunuyor. Konutunuzun görüntüsüne en uygun tasarımı, görsellik ile birleştirerek sizlere güven ve estetiği sunuyoruz. Üstün güvenlik sistemine ek olarak elektrik kesilmesi durumlarında manuel kullanım son derece kolaydır. Kapı galvaniz çelik saç arası poliüretan dolgulu sandwich panelden üretilir. Poliüretan dolgu malzemesi kullanılmıştır. Yoğunlukta olup, kapı panelinin kalınlığı 40 mm arasındadır. Kapının panel rengi RAL 9002 olup; opsiyon el olarak RAL kataloğundaki opak ve metalik renklere boyanabilmektedir. Kapı ağırlığını dengeleyici torsiyon yaylar sayesinde kullanıcı kapıyı manuel olarak açıp kapatabilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı sahip olduğu emniyet fotoseli sistemi ile sizi ve aracınızı sistemin kapanma anında sıkışma tehlikesine karşı korumaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenkler 2 çeşitli; 1 çelik kepenk 2 alüminyum kepenklerdir.

Poliüretan dolgulu alüminyum, alüminyum, Poliüretan dolgulu çelik ve çelik galvaniz profil kullanılacağı mekâna göre tercih edilir. Kapıların ebat ve ağırlıkları motor uygulanır. Garaj kapısı olarak da kullanılabilen kepenk sistemi, emniyet fotoseli bağlanabilir. Otomatik kapanma özelliği de aktif hale gelir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Otomatik Kapı Tamiri ve Servis Hizmeti

Kapı tamiri ve servisi çok önemli bir görevdir, kapılarınızda meydana gelen arızalar durumunda hızlı ve profesyonel hizmet vermek müşterilerimizi mağdur etmeden hızlı servis imkânı sunmak bizim için en önemlisidir. Kapılarınıza yetkisiz kişiler tarafından yapılacak müdahaleler sonucu kapılarınızın kullanım ömrü ve çalışma randımanı genellikle bozmaktadırlar. Kapı Servisi firmamız tarafından yapılan servis işlemleri garanti altına yapılmaktadır. Biz müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Servis ve tamir hizmetini yalnızca yetkili bayimize yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Her zaman orijinal parça kullanılmaktadır.