info@cydotomasyon.com 0(216) 315 16 16 - 0(501) 210 51 51
Önceki Ürün
Sonraki Ürün

Ürün Resimleri

  • BFT ICARO N F V Otomatik kapı motoru

BFT ICARO N F V Otomatik kapı motoru

BFT ICARO N F V

Otomatik kapı motoru

Sürgülü bahçe kapıları için yoğun kullanıma yönelik, olağanüstü dayanıklı ve yüksek performanslı 230V operatörler. Bu operatörleri yürürlükteki Avrupa standartlarına tamamen uygun kılan özel bir tork kontrol sistemi sayesinde kumanda santrali mutlak güvenlik kontrolü sağlar.

PLUS

Her türlü kurulum koşulunda maksimum dayanım ve performans garanti eden yekpare redüktör yapısı

Her türlü ortam koşulunda hassas ve güvenli kurulumlar için yakınlık limit sivici

Programlama göstergesi ve D-Track tork, hız ve konum yönetim ve kontrol sistemine sahip kumanda santrali. İki kanallı tümleşik radyo alıcısı

 

Hızlı ve güvenli programlama için. EELINK, elde taşınan programlayıcılar (Unipro, Uniradio and Proxima) bağlamak suretiyle verileri otomatik sistemlerden PC`lere ve tersi yönde aktarmaya imkan tanıyan, BFT tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Dolayısıyla, kurulu sistemlerde depolanan bilgilerin veritabanı olan EEdbase veya U-base, devamlı olarak güncellenir. Bu yazılım sayesinde, sistem sahibinin adresi ve ayrıntıları, bakım teknisyeninin adı, uzaktan kumanda yetkisine sahip herkesin isimleri, vs. gibi gerekli kişisel ayrıntıları her sistemde kayıtlı bulundurmak mümkündür. EElink ile, müşteri tabanını veya koruyucu bakımı kolayca yönetmek için sadece birkaç tuşa basmanız yeterli. Eskiden kompleks olan işlemler bile kolay hale gelmekte: Örneğin, bir değiştirme işlemi veya bir kontrol panelinin ayarlanması durumunda kontrol ünitesinin veya radyo alıcının standart veya özel bir konfigürasyondan başlanarak yeniden konfigüre edilmesi.

Uzaktan kontrollerin doğrudan klonlanması için yeni kodlama sistemi. Mikroişlemci teknolojisine dayalı bu sistem, MITTO REPLAY uzaktan kontrol sistemindeki herhangi bir MITTO uzaktan kumandasını klonlama imkanı sunmaktadır. Aslında, birinci uzaktan kumanda/kontrol, ilk kullanıldığı anda alıcıya otomatik olarak kaydedilen doğru kodu ikinci kumandaya "öğretir". Rolling Code güvenli iletim sistemi sayesinde her şey en yüksek güvenlik seviyesinde gerçekleşir.

 

Güvenli çalışma için gerekli dürtü. BFT kontrol ünitelerinin mikroişlemci teknolojisine dayalı akıllı bir tork yönetim sistemi. Birçok göstergeden verileri alarak, işlemleri gerçekleştirmek için gerekli etki seviyesini günceller. D-Track ayrıca, kurulum teknisyeninin kanunlarca şart koşulan sertifikaları elde etmesini kolaylaştırır. Eski teknolojili kontrol üniteleri, kapının tam konumunu "okumaz" ve dolayısıyla, açma ve kapatma işlemleri esnasında dengeli bir hassasiyet sağlamadan sabit etki/kuvvet seviyeleri uygular. BFT kontrol cihazları, geçit veya kapı kuvvetinde en küçük değişikliği bile kayda geçer; örneğin sıcaklık veya aşınmadaki farklılıklardan ötürü, motora devamlı surette optimum tork sağlar. Eski teknolojili bir kontrol ünitesi, var olmayan engelleri varmış gibi algılamaya neden olan bu etki değişimlerini tespit edemez. Dolayısıyla BFT sistemi, hava ve sıcaklık koşullarına ve mekanik aşınma derecesine bakmaksızın sistemin maksimum güvenlik ve mükemmel işlevsellikle çalışmasını sağlar.

Tüm kontrol üniteleri ve alıcı tipleri için tek bir iletişim platformu. Erişim noktası otomasyonu alanında kablosuz bağlantı çözümleri ile birlikte Bft tarafından geliştirilen yenilikçi bağlanabilirlik sistemleri, yeni U-link sistemi iletişim platformu sayesinde entegre hale gelmekte.

 

Teknik Özellikleri

U-Link

Evet

Kontrol ünitesi

Leo b cbb

Kart beslemesi

230 v

Besleme

230 v

Kullanılan elektrik gücü

750 w

Kanat hızı

9 m/min

Limit sivici tipi

Elektromekanik

Pinyon modülü

4

Pinyon dönüş hızı

37 rpm

Yavaşlatma

Evet

Darbeye karşı tepki

D-track

Kilitleme

Mekanik

 

Kilit açma

Kişişelleştirilmiş anahtarlı düğmeyle

Kullanım sıklığı

Çok yoğun

Çevre koşulları (min.)

-15 °c

Çevre koşulları (maks.)

60 °c

Koruma derecesi

Ip24

Aktüatör ağırlığı

25 kg

Gerilim

230 v

Kanat Ağırlığı

2000 kg

kullanım ortamı

Endüstriyel, Hizmet sektörü, Kollektif

Komple Mekanizma

X

 

Etiketler: BFT ICARO N F V, BFT Icaro yetkili servis, Bft icaro kapı motoru fiyatı, bft kapı motorları, bft bariyer servisi, bft sürgülü kapı motoru, bft yana kayar kapı motoru, bft bahçe kapı motoru, bft garaj kapısı motoru fiyatı, bft kapı motorların fiyatı, kapı motoru fiyatı, bft otomatik kapı motorları, bft bahçe kapısı motor fiyatı

 

Benzer Ürünler

Nice MBar Otopark bariyeri 9 Metre kadar.
Nice MBar Otopark bariyeri 9 Metre kadar.
Nice Rox 600 Otomatik Kapı Motoru Seti
Nice Rox 600 Otomatik Kapı Motoru Seti
Nice Run 2500 Otomatik Kapı Motoru Seti
Nice Run 2500 Otomatik Kapı Motoru Seti
Nice Robus 1000 Otomatik Kapı Motoru Seti
Nice Robus 1000 Otomatik Kapı Motoru Seti

Diğer Ürünler

Sürgülü Kapı Motorları
Sürgülü Kapı Motorları
Nice Robo 1000kg Otomatik kapı motoru seti
Nice Robo 1000kg Otomatik kapı motoru seti
Allmatic SIM1 Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru
Allmatic SIM1 Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru
Genius Falcon Yana Kayar Kapı Motoru Seti
Genius Falcon Yana Kayar Kapı Motoru Seti